ØVING TORSDAG DAG TORSDAG 05.07.18 kl. 19.00   Merknader/Diverse
            Vi øver med Gapatrost i gjønåtrekk, Roy Aron på onsdag hvis lyd/lys er klar
            Ole B kommer ikke før torsdag. Åpning med han øves ikke, men har lydfil.
Torsdag 05.07.2018 08:00 Første møte Romsdalsnes Revylag S  
Torsdag 05.07.2018 08:20 Sprekaste dama i by'n Raumarevyen V  
Torsdag 05.07.2018 08:40 Stuntnummer Helt Johan M  
Torsdag 05.07.2018 09:00 Jahn Teigen Låt Ungdomsgruppa Vestnes Kultutskule V  
Torsdag 05.07.2018 09:20 Dykkar butikk Tresfjordrevyen S  
Torsdag 05.07.2018 09:40 Kyss mæ Teaterlaget Håssåsig V  
Torsdag 05.07.2018 10:00 Digitalisert hjelp Humorutvalget M  
Torsdag 05.07.2018 10:20 Gravid? Grilldressgjengen V  
Torsdag 05.07.2018 10:40 Mannen minutt for minutt Vestnes Teaterlag S Roy Aron inn etter Vestnes i forestilling.
Torsdag 05.07.2018 11:00 Gærn Fedje Teaterlag V  
Torsdag 05.07.2018 11:20 Hurra for……. Dimnarevyen M  
Torsdag 05.07.2018 11:40 T(r)åpptur Otterøen Revylag S  
Torsdag 05.07.2018 12:00 Godt smurt Ørland Teaterlag M  
Torsdag 05.07.2018 12:20 Klikkhoreri Lånkerevyen V  
Torsdag 05.07.2018 12:40 IT inntar gamlehjemmet Grimsbu teaterlag S  
Torsdag 05.07.2018 13:00 Skilsmissebarn Kvitter fra Knotten M  
Torsdag 05.07.2018 13:20 Hæmbøgda Johaugrevyen V  
        FREDAG  06.07.18 kl. 17.00    
Torsdag 05.07.2018 13:40 Knotten Blandakor Kvitter fra Knotten V Start øving fredag 1 kl 13.40
Torsdag 05.07.2018 14:00 PAUSE      
Torsdag 05.07.2018 14:20 Ming Mings matkasse Grimsbu teaterlag S  
Torsdag 05.07.2018 14:40 Prøv deg ikkje på meg Tresfjord revyen V Roy Aron inn etter Tresfjord i forestilling.
Torsdag 05.07.2018 15:00 Mørke menn SUSSP S  
Torsdag 05.07.2018 15:20 Bære Gå Otterøen Revylag V  
Torsdag 05.07.2018 15:40 Bankran Lånkerevyen S  
Torsdag 05.07.2018 16:00 På vei te Paradis Æn De Hitmeikers V  
Torsdag 05.07.2018 16:20 Nå så gæli Ørland Teaterlag M  
Torsdag 05.07.2018 16:40 Skulegudstjeneste Vestnes Teaterlag S  
Torsdag 05.07.2018 17:00 Gla'laksen Raumarevyen M  
Torsdag 05.07.2018 17:20 Dytt eller dra Sanderevyen S  
Torsdag 05.07.2018 17:40 Plystre på deg Ungdomsgruppa Vestnes Kultutskule V  
             
      FREDAG MORGEN FORTS FREDAG NR 1, 06.07.18.kl. 17.00    
Fredag 06.07.2018 08:00 Værmelding Fedje Teaterlag M  
Fredag 06.07.2018 08:20 Motorsaga Teaterlaget Håssåsig V  
Fredag 06.07.2018 08:40 Burugler Humorutvalget S  
Fredag 06.07.2018 09:00 Hos Tannlegen Dimnarevyen S Roy Aron inn etter Dimnarevyen i forestilling
Fredag 06.07.2018 09:20 Frodig, frisk og freidig Skøye Teaterlag V  
             
      FREDAG MORGEN FREDAG NR 2, 06.07.2018 kl. 20.00    
Fredag 06.07.2018 09:40 Rapunzel Rapunzel Grilldressgjengen S  
Fredag 06.07.2018 10:00 Filosofen Romsdalsnes Revylag M  
Fredag 06.07.2018 10:20 Dugnadsånd Raumarevyen V  
Fredag 06.07.2018 10:40 Nåløyet SUSSP S  
Fredag 06.07.2018 11:00 Skapdemonstranten Humorutvalget M  
Fredag 06.07.2018 11:20 Det var en skremmende… Vestnes Teaterlag V  
Fredag 06.07.2018 11:40 Livet svinger Grimsbu Teaterlag V  
Fredag 06.07.2018 12:00 Bibelmaraton Otterøen Teaterlag S Roy Aron inn etter Otterøen i forestilling
Fredag 06.07.2018 12:20 Æ vi ut! Æn De Hitmeikers V  
Fredag 06.07.2018 12:40 Toskåt Ørland Teaterlag S  
Fredag 06.07.2018 13:00 Ole Paus Helt Johan V/M  
Fredag 06.07.2018 13:20 Norske Verdier Sanderevyen V  
Fredag 06.07.2018 13:40 Automatisert Tresfjordrevyen M  
Fredag 06.07.2018 14:00 PAUSE      
Fredag 06.07.2018 14:20 Leif Juster parodi Ungdomsgruppa Vestnes Kulturskule V  
Fredag 06.07.2018 14:40 På vegne av flere Kvitter fra Knotten M  
Fredag 06.07.2018 15:00 Dugnad Lånkerevyen S  
Fredag 06.07.2018 15:20 Golf-Inger Teaterlaget Håssåsig V